Základní umělecká škola Turnov

ZUŠ Turnov

Učitelé

Hudební obor

Klávesové oddělení

Hana Pernicová – vedoucí oddělení, klavír, korepetice  tel.: 608860209 pernicova@zusturnov.cz

Jitka Adamcová – klavír a korepetice   tel.: 705262918,

Cejnarová Milena – klavír   tel.:723586438

Jana Hamanová –  klavír   tel.: 608871296

Jiří Horčička – klavír   tel.: 606611289

Martin Hybler – klavír, sbormistr Carminy   tel.: 604771786

Bohuslav Lédl – klavír a korepetice   tel.: 777116062

Naďa Longinová – klavír  tel.:731572338

Daniela Nechutná – klavír   tel.: 776252337

Jakub Slezák – klavír, varhany   tel.: 721160822

 

Smyčcové oddělení

Vladimíra Vydrová – vedoucí oddělení, housle, viola, orchestr – mladší žáci   tel.: 702011158

Zuzana Formáčková – housle, viola   tel.:737845134

Michaela Faltusová – violoncello   tel.: 774840319

Šárka Košťálová – housle, orchestr – starší žáci   tel.: 603944962

Ivan Hájek – kontrabas   tel.: 777099668

Lenka Součková – housle   tel.: 739550495

 

Dechové oddělení

Jiří Richter – vedoucí oddělení, trubka, lesní roh, tuba, zobcové flétny, dechový orchestr

tel.: 607961729

Jindřich Bada – pozoun, zobcové flétny, sbormistr Karmínku   tel.: 737882427

Klára Tyrychtrová – klarinet   tel.: 605370003

Daniela Nechutná – zobcové flétny   tel.: 776252337

Roman Němec – trubka   tel.: 732189033

Václav Sajbt – saxofony   tel.: 724496496

Monika Szántó – příčná flétna  tel.: 776132770

 

Ostatní nástroje

Daniela Nechutná – vedoucí oddělení, akordeon   tel.: 776252337

Jan Bárta – bicí nástroje   tel.: 773005888

Jiří Duňka – bicí nástroje   tel.: 777257353

Robert Tomáš – bicí nástroje   tel.:776712277

Ivan Hájek – kontrabas   tel.: 777099668

Šimon Krátký – basová kytara   tel.: 739550419

Petr Kostka – kytara   tel.: 605408909

Ondřej Zlevor – akordeon   tel.: 776880597

Antonín Paris – vedoucí oddělení,kytara, orchestr „Les enfans de Paris“   tel.: 776007789

 

Sólový zpěv

Eva Lédlová –vedoucí oddělení, sólový zpěv   tel.: 608782712

Michal Kutek– sólový zpěv   tel.: 608051629

Věra Poláchová – sólový zpěv   tel.: 604321078

 

Pěvecké sbory

Daniela Nechutná – Carmina  tel.: 776252337

Daniela Nechutná – Turnováček   tel.: 776252337

Jindřich Bada – Karmínek   tel.: 737882427

 

 

Hudebně teoretické předměty

Zuzana Formáčková – příprava hudební výchovy PHV a hudební nauka HN   tel.: 737845134

Michal Kutek – HV   tel.: 608051629

Daniela Nechutná – příprava hudební výchovy PHV a hudební nauka HN na Malé Skále   tel.: 776252337

 

Soubory

Hudební

Big band – Václav Sajbt   tel.: 724496496

Dechový orchestr – Jiří Richter   tel.: 607961729

Komorní orchestr – Šárka Košťálová (starší a mladší žáci) tel.: 603944962, Vladimíra Vydrová (nejmladší žáci) tel.: 702011158

Kytarový orchestr orchestr – Antonín Paris tel.: 776007789, Petr Kostka – kytara   tel.: 605408909

 

Výtvarný obor

Stanislav Janiga – výtvarný   tel.: 737432227

Terezia Šefrová – keramika   tel.: 776708986

 

Taneční obor

Veronika Šlapanská – klasický balet   tel.: 739696106 – na mateřské dovolené

Šárka Brodaczová – klasický balet   tel.: 604626997

 

Literárně dramatický obor

Alena Tomášová tel.: 723071328

Romana Zemenová tel.: 608631564

 

Nepedagogičtí zaměstnanci školy

Šárka Nezdarová – účetní a personalistka

Hana Marková – sekretářka

Terezia Šefrová – uklízečka

Romana Drahoňovská – uklízečka

Radek Karásek – školník

 

 

Únor 2024

Úterý 13. 2.

17:00 – 18:00
Koncert žáků - školní kolo soutěže - klavír
Koncertní sál školy

Organizuje H. Pernicová

Čtvrtek 15. 2.

All Day
Koncert žáků
Koncertní sál školy

organizuje H. Pernicová

Pátek 16. 2.

All Day
Lipa Cantantes - pěvecká soutěž
Základní umělecká škola, Arbesova 2077, 470 01 Česká Lípa-Česká Lípa 1, Česko
18:00 – 21:00
Modrý kocour - divadelní přehlídka
KC Turnov-Střelnice

Soubor Tutu Bazo

Čtvrtek 22. 2.

All Day
Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - klavír
Základní Umělecká Škola Jilemnice, Valdštejnská 216, 514 01 Jilemnice, Česko
Skip to content